Kariéra

Konzultant (celá ČR)

Pestrá a zajímavá práce pro člověka, který zvládá výzvy, trpělivě a dlouhodobě jde za svým cílem, má obchodního ducha a nemá obavy komunikovat s lidmi. Nehledáme pouze zkušené obchodníky, hledáme lidi s chutí pracovat, kteří se chtějí realizovat.

Pracovní náplň:

  • péče a rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky a akvizice nových
  • pravidelné vyhodnocení úrovně spolupráce s klienty
  • poskytování zpětných informací z prodejní sítě

Požadavky:

  • orientace na výsledky, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • cílevědomá, pozitivní a ambiciozní osobnost s touhou uspět a prosadit se
  • zdravé sebevědomí se schopností sebereflexe
  • orientace na energetickém trhu výhodou
  • praxe v obchodu výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • živnostenský list

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení
  • profesní perspektivu

Neváhejte a na job@energetickymanager.cz zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

S poskytnutými materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.